top of page

תנו לעצמכם מתנה לחיים: קורס מרחב הכ"ח

בעולם המהיר שלנו, רוב הזמן אנחנו פשוט נסחפים למערבולות החיים, נשאבים לנסיבות ובדרך כלל לא עוצרים לשאול ולברר מדוע דברים קורים ומתגלגלים באופן הזה, רוב האנשים מקבלים את מה שקורה כגורל-מזל, בין אם הוא טוב ובין אם הוא פחות טוב. קארל יונג אמר:

"עד שלא תהפוך את התת מודע שלך למודע, הוא ינהל את החייל ואתה תקרא לזה גורל!"

תת המודע ממלא תפקיד מרכזי בעיצוב המחשבות, הרגשות והפעולות היום יומיות שלנו, אך הוא נותר ברובו בטריטוריה בלתי נראית-שקופה עבור רוב האנשים.

בקורס מרחב הכ"ח נצא יחד למסע של גילוי עצמי וצמיחה אישית על ידי התעמקה והכרת תת המודע, האיזורים הנסתרים במוח שמנהלים את חיינו.

קורס מרחב הכח שינה את חיי והעלה אותי על דרך המלך. בשנים האחרונות אני עוזר למי שרוצה ומחפש את דרך המלך, למצוא אותה ולצעוד בה באושר ובסיפוק מלאים.

במאמר הבא ארחיב קצת על הקורס והמתנות שהוא יכול לתת לך.


קורס מרחב הכ"ח מבית מרחב מודעות - פריידי מרגלית ואלימור הניגקורס מרחב הכ"ח מבית מרחב מודעות, מורכב מעשרים ושמונה מפגשים בהם מקבלים 28 תדרים- כלים תודעתיים עוצמתיים ישירות אל תת המודע.

תדר הוא בעצם קפסולה אנרגטית של מידע המאפשר עבודת מודעות בנושא מסוים, בהמשך יש פירוט על התדרים כולם.

בכל מפגש מקבלים תדר עליו עובדים תודעתית במהלך השבוע עד לקבלת התדר הבא.


המפגשים פעם בשבוע ביום ובשעה קבועים, בקבוצה קטנה ואינטימית עד 12 איש,

מה שמאפשר התפתחות אישית מואצת מתוך מקום מכיל ומוגן, חברי הקבוצה מתחברים ומתרקמים חברויות עמוקות, במקרים רבים חברויות לכל החיים.מהרגע שנרשמים לקורס מרחב הכח ומצטרפים ל- "מרחב מודעות" בית ספר הגדול לתודעה בארץ,

מקבלים גישה לסדנת הבסיס לצאת מהמטריקס, ולסדנת "למשוך בחוטים"

שהיא מהווה בסיס הכרחי להבנת השיטה והכלים להמשך ההתפתחות בקורס.

בסדנת למשוך בחוטים התלמידים לומדים מודלים לחקירת התת מודע באופן עצמאי

מה שמאפשר בהמשך הדרך העמקה אל נבכי התת מודע של כל משתתף.

קורס מרחב הכח מושתת על "שיטת המטאיזם" של מרחב מודעות,

מטא=מעבר (ביוונית) מעבר לפיזי.

המוטו של מרחב מודעות הוא "אין כלום בחוץ" כלומר אנו אחראיים על הגורל שלנו, מי ש"קילקל" הוא גם זה שיתקן. מרחב מודעות נמצא בבתי חולים במחקר עם נשים חולות בסרטן, ובזמן כתיבת שורות אלה כבר נכנס לסל הבריאות.


בקורס, קבוצה האינטימית - היכל של שיקופים ומראות נראה את עצמינו באחר, נראה מה מפעיל אותנו יותר ופחות ונוכל לעשות עבודת תודעה בקבוצה שמהווה מיקרוקוסמוס של העולם בחוץ,

ובעצם נוכל להתאמן במקום מוגן ומכיל כדי להכיר את אותנו באמת - להכיר לעומק.מרחב הכח החל את דרכו בשנת 2013 ומאז בכל שנה נפתחים מספר מחזורי לימודים,

בזמן כתיבת שורות אלה נפתח מחרוז ל"ח ולי יש את הזכות להעביר את המחזור השביעי :)

הקורס מתקיים פרונטלי או בזום, פרונטלי בפתח תקוה.


הקורס מתאים לכל אדם שרוצה להתפתח ולשפר נושא מסוים בחיו, מכל תחומי החיים. בקבוצה יושבים זה לצד זה אנשים שזו פעם ראשונה שהם מעמיקים במדיטציה ובמודעות לצד מטפלים ואנשים ששנים רבות עוסקים בתודעה, כל אדם מקבל את התדרים ברובד המתאים לו וכולם מהווית שיקופים ומראות ועוזרים זה לזה להתקדם.מבנה המפגשים: קורס מרחב הכ"ח בהנחייתי מתקיים בפ"ת/בזום ביום ובשעה קבועים.משך כל מפגש כ 3 שעות, כאשר מתחילים את המפגש במדיטצית עומק בנושא השיעור, ככל שהמפגשים מתקדמים כך המדיטציות עמוקות וארוכות יותר.

אחרי המדיטציה אני מעביר שיעור והסברים אודות הכלי התודעתי-התדר שנקבל היום ומיד אחרי ההסבר מתחיל שלב השיתופים והשיקופים, בסיום המפגש נקבל את התדר לצלילי השיר הללויה!

במהלך הקורס, בשיעורים מסוימים נוציא קלפים שיעזרו לנו לקבל מסר לכוון ולמקד.


העמקה אל נבכי התודעה, אל הנשמה מאפשרת גישה למקומות חדשים במוח וכמובן מאפשר גישה למקומות רגשיים עמוקים, זהו קורס רגשי שיעזור לכל משתתף להבין מה מפעיל יותר או פחות ואיך לנהל את הרגשות מתוך מודעות.

כמובן שרמת השליטה על הרגשות משתנה מאדם לאדם אך יכולת הבחירה מוצעת ומונחת בפני כולם.

כאשר הקורס מתנהל פרונטלי, נפגשים בקליניקה המפנקת שלי בפתח תקוה הישיבה על מזרונים, מגיעים למפגשים ללא כלי כתיבה, כל החומר מסוכם ונשלח במייל ואין צורך ללמוד לאחר מכן אלא רק להיות בהקשבה במפגש עצמו.


סיליבוס קורס מרחב הכ"ח


הקורס מחולק לשלושה מודולים.

כאשר במודול הראשון נעמיק אל מרכזי האנרגיה שלנו, נלמד על אנרגיה ונקבל כלים לשמור על האנרגיה שלנו ושל מי שנבחר לעזור לו/לה.


מרחב הכח ביקורת
ליאת שלום בוגרת מרחב הכ"ח

אלה הם השיעורים במודול הראשון:

  1. וורטקס ירוק

  2. עין שלישית

  3. כוח השדה

  4. אהבה ללא תנאי

  5. השתוקקות

  6. ביטחון

  7. ביטוי

  8. יצירה

  9. שפע (טקס שפע עם לוחות חלומות/החזון)


מודול שני, מודול זה נקרא מודול גן עדן זה כאן, נקבל כלים ותדרים שיאפשרו לתודעה שלנו להבין שיש לנו את הכוח לברוא לנו את גן העדן כאן ועכשיו. העמקה והכרת התת מודע, דפוסים ואמונות מגבילות. בסיום המודול המשתתפים חותמים ממש, הלכה למעזה ובוחרים ב- "גן עדן זה כאן"


אלה השיעורים במודול השני:


10. שמחה

11. התחלה

12. שחרור

13.התמסרות

14. מטא פרספקטיבה

15. גמישות

16. קלות

17. בחירה

18. מהות


מודול שלישי, מודול תיקשור, מטא קוגניציה.

אחרי שהעמקנו מאוד במודול השני והכרנו את הדפוסים שלנו, האמונות המגבילות זה הזמן להפתח לתדרים וכלים גבוהים שמאפשרים גישה למקומות חדשים במוח.קורס מרחב הכח
לירית שמואלי בוגרת מרחב הכ"ח

אלה השיעורים במודות השלישי:


19. מטא קוגניציה (תיקשור)

20. התמרה

21. וזאת הברכה

22. בריאה

23. מרכבה

24. מקור

25. רגרסיה

26. טיפול

27. עוצמה

28 מפתח ההדרכה (טקס סיום עם פריידי מרגלית)


שמי צח יצחקי ואני מזמין אותך לעבור איתי תהליך משנה חיים, שנה א' במרחב מודעות

קורס מרחב הכ"ח שמהווה בסיס ללימודי טיפול בשיטה המטאיזם, כלומר אפשר להמשיך במרחב מודעות, ללמוד טיפול בשיטה (ברידמן) ובהמשך למתאימים בלבד ניתן ללמוד הנחייה.

מוזמנים ליצור קשר ולשאול כל שאלהKomentarze


תודה, נרשמת בהצלחה

bottom of page