top of page

טיפול בשיטת המטאיזם

צח יצחקי לימודי תודעה כח תדרים

מכירים את זה שבחיים יש דלתות שלא נפתחות, נתקעות

מכירים את זה שפתאום באמצע החיים, אנחנו לא מוצאים את המקום שלנו, את הייעוד שלנו?
מכירים את זה שפתאום אתם מרגישים שאתם לא מגשימים את עצמכם? כולם התקדמו ורק אתם נשארתם במקום במקרה הטוב, ובמקרה הרע ההרגשה היא שהלכתם אחורה?
בשנים האחרונות, שאלות כמו הייעוד, הגשמה ומהי המתנה שאני מביא לעולם? היו בעבורי הדלתות שלא נפתחו ואם נפתחו, נפתחו בקושי רב ועם הוצאת אנרגיה מרובה .

 
שנים חשבתי שככה זה בחיים מתבגרים, בית, ילדים, ענייני פרנסה, אבל שאלת הייעוד וההגשמה המשיכו לנקר בראשי ופגעו באיכות חיי....  עד שגיליתי שהדלתות הסגורות בחיי הן לא גזירת גורל ושאפשר לפתוח אותן ואני אפילו אגלה לכם סוד - בקלות. 
אחרי שנים של חקר, לימוד והעמקה בתפישת המטאיזם מבית פריידי מרגלית, אני מטפל באמצעות התפישה.
אם גם אתם מרגישים שישנה דלת שתקועה בחייכם ולא נפתחת ניתן לשנות זאת!
 
הצטרפו אלי למסע, טיפול/אימון אישי בתפישת המטאיזם.

תפישת המטאיזם מבית מרחב מודעות של פריידי מרגלית ואלימור הניג:
על פי שיטה זו המציאות היא שיקוף של עולמכם הפנימי כלומר מה שקורה בפנים משתקף במטריקס – במציאות החיצונית.
יחד נעבוד על כל אותם מנגנונים אשר שירתו אתכם עד היום, ייתכן והיום הם אלה אשר מונעים מכם להגיע לייעוד שלכם ולגלות את המתנה האמיתית שאתם. 
נלמד יחד לזהות מנגנונים אלה לעשות את השינוי הפנימי ודרך השינוי הפנימי... הפתעה! יתחולל שינוי חיצוני במציאות שלכם, כמעט מבלי שתשימו לב. אלו הם אינם קסמים זאת היא דרך חיים.

אני מזמין אתכם להצטרף אלי למסע ולייצור לעצמכם את החיים שאתם חולמים עליהם
כמטפל מוסמך בשיטה, אני מקבל ליווי של מיטב המורים והמנחים
(ניתן לקיים את הטיפול מרחוק דרך סקייפ או בפגישה בקליניקה בפ"ת)​

שלחו לי ווצפ, או התקשרו: 0522777250

 

 


“עד שלא תהפוך את תת המודע שלך למודע, הוא ינהל את חייך ואתה תקרא לזה גורל.” קארל יונג

‘מטא’ ביטוי מקדים ביוונית שפירושו – ‘מעבר’. היכולת לבחון את המתרחש מלמעלה, ללמוד על טבעו. “מטאיזם” – פילוסופיית חיים מעשית, משקפת את הדרך בה הלא מודע מנהל את חיינו. זו הדרך שלנו להתבונן במה שמפעיל אותנו, מאחורי הקלעים, לאתר ולשחזר את אותם דפוסים, רטטים לא מודעים, המעצבים ומכתיבים את חיינו ובכך יוצרים את אשליית המציאות.

איתור ושחזור דפוסים אלה מאפשרים לנו לשחרר את התודעה מכבלי הלא מודע, ללמוד ולפענח את הדרך בה אנחנו פועלים. זאת הדרך שלנו ללמוד להשלים ולאהוב חלקים “מודחקים” ובהתאמה לשדרג את חיינו בהתאם לחלומותינו.

מעניין אתכם איך לנהל את התת מודע? לחצו כאן!

“הגשם אינו יורד עליך, אלא בתוכך” קן ווילבר

פילוסופיית המטאיזם באה לפוגג את אשליית קווי הגבול המתקיימים בינינו לבין העולם החיצון. המטאיזם מתווה דרך מהפכנית להתבוננות במתרחש, להבין כי ה”מציאות” אינה אלא השתקפות מדויקת, הולוגרמה של נבכי תודעתנו, ומתוך תפישה זו ביכולתנו להתבונן פנימה, להביא לשינוי בתוכנו, וליהנות ממציאות המשתנה סביבנו.

בשעה שמרביתן של הגישות המערביות רואות באינטלקט ערוץ להבנה רציונאלית בשאלות מהות, המטאיזם דוגל בחקר התודעה. באמצעות שיטה זו אנחנו לומדים לנהל את חיינו, לפענח באופן עצמאי את הדפוסים והמנגנונים המוטבעים בנו, מלווים אותנו לאורך שנים, חוסמים אותנו. לפי שיטת המטאיזם, המטופל הוא המטפל הטוב ביותר עבור עצמו, וביכולתו ליצור לעצמו חיים שהם גן עדן, הלכה ומעשה.

ככל שמכירים בכוחה של התודעה וכוח הריפוי הקוואנטי הגלום בה, ניתן להגיע לעוצמות דיוק ועבודה עם גלי המוח השונים, למטרות ריפוי נפשי ופיזי. מטפלים בשיטת המטאיזם מביאים את עצמם למיומנות מדויקת של עבודה עם גלי גמא,  גלי מוח מהירים במיוחד, בהם המוח נמצא במצב פעילות מוגברת.

קראו על הפרוטוקולים מהפכניים לקידום תהליכי הלמידה

גלי גמא לריפוי:

גלי גמא ידועים כקשורים לפעילות מנטלית ויכולות מטא-קוגנטיביות. לגלים אלו קרינה קצרת גל בעלת אנרגיה גבוהה. אלו הן הקרניים הקצרות ביותר ועתירות האנרגיה ביותר בספקטרום האלקטרומגנטי. קרניים אלה משמשות בטיפולים אנטי סרטניים וטיפולים רפואיים אחרים. תפישת המטאיזם לוקחת חלק במחקר בינלאומי המתעד טיפול בשיטת המטאיזם ומעקב אחר תוצאות אמפיריות. 

 

על שיטת מטאיזם

bottom of page