top of page

מכתב מאלברט איינשטיין לבתו על: אהבה


מכתב של אלברט איינשטיין לבתו על אהבה

אלברט איינשטיין הקדים את זמנו, אנחנו יודעים את זה עכשיו והוא ידע את זה כל הזמן ולכן הפקיד בידי ביתו ליזרל מכתבים וביקש ממנה לא לפרסם אותם, אלא רק שני עשורים לאחר מותו. זה מכתב שלו על הכח האדיר שנקרא בפינו: "אהבה" ועל אלוקים:


“כשהצעתי את תורת היחסות, מעטים מאוד הבינו אותי, ומה שאני אגלה עכשיו לאנושות כנראה גם מתנגש עם חוסר ההבנה ודעות קדומות בעולם.

אני מבקש ממך לשמור על המכתבים כל עוד יש צורך, שנים, עשורים, עד שהחברה תתקדם מספיק כדי לקבל את מה שאני אסביר בהמשך.

יש כוח חזק ביותר, שעד כה המדע לא מצא הסבר רשמי. זהו כוח הכולל ומפקח על כל האחרים, הוא פועל מאחורי כל תופעה הפועלת ביקום ועדיין אינו מזוהה על ידינו.


כוח אוניברסלי זה הוא א ה ב ה .כאשר מדענים חיפשו תאוריה מאוחדת של היקום הם שכחו כוח בלתי נראה החזק ביותר.

האהבה היא אור, שמאיר את מי שנותן ומקבל אותה.

אהבה היא כוח משיכה, משום שהיא גורמת לאנשים מסוימים להרגיש משיכה לאחרים.

אהבה היא כוח, כי זה מכפיל את הטוב ביותר שיש בנו, ומאפשר לאנושות שלא תדעך באנוכיות העיוורת של ברואיה. אהבה נחשפת ומתגלה.


עבור האהבה אנו חיים ומתים.

אהבה היא אלוהים ואלוהים הוא אהבה.


כוח זה מסביר הכל ונותן משמעות לחיים. זה המשתנה שממנו התעלמנו במשך זמן רב מדי, אולי כי אנחנו מפחדים מאהבה כי זה האנרגיה היחידה ביקום שהאיש לא למד לשלוט בה כרצונו.

לתת נראות לאהבה, עשיתי את חילוף פשוט במשוואה המפורסמת ביותר שלי.


אם במקום E = mc2, המקובל עלינו כי ניתן להשיג את האנרגיה כדי לרפא את העולם דרך אהבה מוכפלת במהירות האור בריבוע, אנו מגיעים למסקנה שהאהבה הוא הכוח החזק ביותר שיש, כי אין לה גבולות.

לאחר הכישלון של האנושות לעשות שימוש ולשלוט בכוחות האחרים של היקום שהופנו בסופו של דבר נגדנו, דחוף שנזין את עצמנו עם סוג אחר של אנרגיה …


אם אנחנו רוצים המין שלנו ישרוד, אם ברצוננו למצוא משמעות בחיים, אם אנחנו רוצים להציל את העולם ואת כל היצורים החיים בו, אהבה היא התשובה האחת והיחידה.


אולי אנחנו עדיין לא מוכנים לעשות פצצה של אהבה, מכשיר חזק מספיק כדי להשמיד את השנאה, האנוכיות ותאוות בצע שתהרוס את כדור הארץ כולו.

עם זאת, כל אדם נושא בתוכם גנרטור קטן אך רב עוצמה של אהבה בו יש אנרגיה שמחכה להשתחרר.

כאשר אנו לומדים לתת ולקבל אנרגיה אוניברסלית זו, ליזרל היקרה, אנו מצהירים שהאהבה תנצח הכל, היא מסוגלת להתעלות מעל הכל ומעל האין, משום שאהבה היא תמצית החיים.


אני מאוד מצטער שלא הייתי מסוגל לבטא את מה שהיה בליבי, שפעם בשקט עבורך לאורך כל חיי. אולי זה מאוחר מדי להתנצל, אבל כיוון שהזמן הוא יחסי, אני זקוק להגיד לך שאני אוהב אותך ובזכותך הגעתי לתשובה המוחלטת! “.


האבא שלך אלברט איינשטיין"צ'קרת הלב שלנו - המרכז הרביעי, שם משכן האהבה שלנו. וכשאנחנו מדברים על אהבה, אנחנו מדברים על קודם כל על אהבה עצמית - אהבה שלנו לאני כפי שהוא: חלקי האור וחלקי הצל. רק כאשר נקבל אותנו, נאהב אותנו באמת - ללא ביקורתיות ושיפוטיות נאהב החוצה וכמובן המציאות תשקף לנו אהבה ללא תנאי בשפע.

סיפורים מעוררי השראה מהקליניקה כאן

עוד פרטים על: שטיפה אנרגטית רגשית

קורס מרחב הכ"ח - קורס התפתחות מבית מרחב מודעות לפרטים אודות מפגש מבוא ללא עלות לחצו כאן


Comments


תודה, נרשמת בהצלחה

bottom of page