top of page

טיפול בשטיפה אנרגטית ומטאיזם כמענה למשברים ושברון לב - סיפור מהקליניקה

מכירים את זה שאחרי פרידה אין, פשוט אין מזור! שום דבר לא באמת עוזר להקל על שברון הלב העצום

ואני מתייחס לפרידה מזוגיות שהייתה בה אהבה. שברון הלב הוא עצום בין אם זו זוגיות ראשונה, נישואים ראשונים או פרק ב' וכד', זה לא באמת משנה - הלב שבון ובדרך כלל מה שאנחנו שומעים מהסביבה או שאנחנו משתמשים בזה בעצמינו זה המשפט: "הזמן יעשה את שלו"

אפשר להאיץ את ההחלמה משברון לב, אפשר להאיץ את הזמן!

אני מביא לכאן סיפור מקרה מהקליניקה שמוכיח בדיוק את זה


שטיפה אנרגטית

סיפורה של ד. שהגיעה בשיברון לב מפרידה


ד. שלחה הודעת ווצאפ וביקשה פרטים על שטיפה אנרגטית רגשית, שלחתי לה הסבר מפורט ורק אחרי שבוע היא כתבה שוב שהיא רוצה לקבוע תור. אחרי שקבעה תור ביקשה לשוחח כדי להבין קצת יותר האם הטיפול מתאים לה, בשיחה היא סיפרה לי על מצבה הנפשי הקשה ועל כך שהלב שלה שבור לרסיסים מפרידה - פרק ב' זוגיות של למעלה מ 6 שנים.

אני מתעכב על הפרטים כדי להביא כאן את הנקודה החשובה שלא מיד ולא כולם בשלים לבוא לטיפול, צריכה להיות מוכנות ונחישות להביא לריפוי, בטח כשמדובר בטיפולים כל כך עמוקים ושילוב של שטיפה אנרגטית ושיטת המטאיזם, תת המודע מבית מרחב מודעות.

במקרים רבים אני מבקש ומעדיף להתחיל בטיפול של שטיפה אנרגטית רגשית כטיפול ראשון, הסיבה לכך היא העוצמה והעומק של הטיפול בזמן קצר יחסית, כשעה וחצי של טיפול שמשלב שיחה וטיפול פיזי על מזרון/מיטת טיפולים, נשימות ולחיצות מבוקרות בנקודות ספציפיות בגוף, שמביאות לשחרור סטרס ומשקעים רגשיים כבר בטיפול הראשון. מלבד השחרור הפיזי והרגשי המהיר, בשטיפה אנרגטית אני זוכה להכיר את המטופלת לעומק כבר בטיפול הראשון וזה מקנה לנו יתרון להמשך התהליך.


 

שטיפה אנרגטית ומטאיזם שילוב מנצח


ד. קבעה הגיעה לטיפול וראיתי לפני אישה בשנות ה 50 לחייה שבורת לב, מרוסקת - היא לא יזמה את הפרידה וזה נחת עליה כרעם ביום בהיר.

היא יצאה מהטיפול כאשר הגוף שלה יותר משוחרר מהסטרס העצום שאיתו הגיעה, קיבלה המלצות פרקטיות להגברת החיוניות, כדי לעזור לנפש עלינו לעזור לגוף להתחזק (במצבים כאלה בדר"כ אין תיאבון ואנשים לא אוכלים באופן סדיר ובריא)

כאן חשוב לציין כי לעיתים האפקט של השטיפה האנרגטית הפוך, כך שיום יומיים אחרי הטיפול מרגישים אפילו רע יותר ואז מגיעה הקלה משמעותית, זה קורה כי לפעמים נדרש זמן עיבוד לתודעה ולגוף שעדין עובר תהליך של שחרור מהמשבר.

שלושת הטיפולים הבאים של ד. היו טיפולים בשיטת המטאיזם מבית מרחב מודעות (פריידי מרגלית) אלה הם טיפולים של תת מודע, הרעיון המרכזי הוא לעזור למטופלים להפוך למטפלים הכי טובים של עצמם, באמצעות ההבנה שאין כלום בחוץ, כל מה שקורה הוא שיקוף של החלקים המודעים ובעיקר הלא מודעים - תת המודע וכל מה שקרה הוא לצורך התפתחות.

במקרה של ד. תדירות הטיפולים הייתה פעם בשבוע מאחר והיא הייתה במצב מאוד קשה, כבר אחרי 4 טיפולים היא הייתה במקום אחר לגמרי, במקום של השלמה והבנה עמוקה של המנגנונים והדפוסים בתת המודע שלה שהביאו אותה לזוגיות הנוכחית שהסתיימה.

היא הייתה מודעת למנגנונים העיקריים שלה: קורבנות ודחיה והתחילה לעבוד עליהם ביום יום, במודעות מלאה ואחרי 4 טיפולים שלחה לי את הדברים הבאים:

"נפגשתי עם צח לראשונה בשלב מפורק ומאוד עצוב בחיי. הגעתי קצת סקפטית, אבל לקחו ממש כמה רגעים עד שהבנתי שהגעתי למקום הנכון. לאחר מעט פגישות ראיתי את האור!רוצה להמליץ בחום לכל אחת ואחד המתמודדים עם משברים בחייהם, פשוט ללכת על זה ולהגיע למקום גבוהה כמו שאני הגעתי...תודה על ההזדמנות האכפתיות העזרה והנתינה האין סופית."


בשנים האחרונות זכיתי לעזור ללא מעט אנשים שחווה פרידה מזוגיות,

בין אם מדובר בגירושים, זוגיות פרק ב' וגם בני 20-30

אני משלב טיפולים בשטיפה אנרגטית רגשית של ד"ר נאדר בוטו

יחד עם טיפול תודעתי - מטאיזם בשילוב גלי גמא לריפוי והתוצאות מגיעות תוך זמן קצר.

לא משנה עד כמה המצב נראה קשה ואבוד - לא חייבים לסבול

נכון שהזמן עושה את שלו אבל עם קצת עזרה אנחנו מאיצים משמעותית את תהליך ההתאוששות.


אשמח לענות על כל שאלה

צח יצחקי מטפל ומנחה קורסים להתפתחות אישיתความคิดเห็น


תודה, נרשמת בהצלחה

bottom of page