top of page

מרחב הכ"ח - התרגשות וטקס סיום הקורס

קורס מרחב הכח מבית מרחב מודעות - 28 מפגשים. בכל מפגש מקבלים כלי פרקטי להתמודדות עם החיים עצמם, שלב אחר שלב בצורה מאוד מובנית ומסודרת מחזירים את הכ"ח לחיינו. בהמשך הדברים אביא דוגמאות אמיתיות ונבין יחד איך זה קורה :)

קורס התפתחות אישית מתוך הכרה ולמידת התת מודע שלך

גם תהליך ארוך כמו קורס מרחב הכ"ח מגיע לסיום. אני זוכר את עצמי ב- 2018 כתלמיד בקורס לא רציתי שהקורס יגמר, הפגישות השבועיות הפכו כעוגן לחיים, כולנו בקבוצה ממש חיכינו ליום הקבוע בשבוע בו נפגש. היכל של מראות ושיקופים, כל משתתף מראה ומלמד אותי משהו על עצמי, התהליך כל כך עמוק ומובנה, מעולם לא עברתי משהו דומה.

זכיתי בחברים לכל החיים שמלווים אותי עד היום.


שיטת המטאיזם


פריידי מרגלית, מייסדת את תפישת המטאיזם, פריידי הקימה יחד עם אלימור הניג את "מרחב מודעות" בית להתפתחות ומודעות, קורס מרחב הכ"ח הוא חלק מהקורסים והסדנאות הרבים מבית מרחב מודעות. יותר מ- 40 אלף תלמידים כבר עברו תהליך כלשהו במרחב של פריידי ואלימור. לכל אחד מאיתנו יש תת מודע - מוח זוחלים, זהו מוח עתיק אשר נצרבו בו רטטים/רגשות מהילדות וכל מה שאותו מוח זוחלים רוצה לעשות הוא לשחזר את מה שהוא מכיר. כמובן שהמון דברים טובים נצרבו, בהם אנחנו לא נוגעים :) מה שמעניין אותנו אלה אותם רטטים שגורמים לנו לסבל, הרטטים האלה משתחזרים שוב ושוב דרך סיפורים שונים ובאמצעות אנשים אחרים אבל אלה אותם הרטטים.

למשל: כמה מכם יכולים להעיד שהתחתנו עם "אבא" או עם "אמא" ואותה הביקורת (למשל) ששמעתם בבית שומעים עכשיו מהבעל או מהאישה...

זה לא קורה סתם, דרך התדר (השדה מגנטי שאנחנו משדרים לעולם) שאנחנו מייצרים מתוך התת מודע/מוח זוחלים, אנחנו מזמנים את המוכר והנוח לתת מודע ולא את מה שאנחנו באמת רוצים במודע.


קורס מרחב הכ"ח מבוסס על התפיסה הזו ועל כך שכל מה שקורה במציאות ההולוגרפית - הפיזית שלנו הוא שיקוף של הרטטים מהתת מודע. במהלך הקורס תגלו מה הם הרטטים האלה שמשתחזרים אצלכם, ממש תציצו אל התת מודע שלכם ומתוך מודעות זו תוכלו להתחיל לבחור אחרת ולשלוט בחייכם. מאחר ולכל שינוי יש התנגדויות ובדרך כלל לרוב האנשים קשה לזוז מאיזור הנוחות, מדובר בבחירה מחודשת בכל פעם מחדש.דוגמאות להצלחות - משתתפים מספריםבעת כתיבת שורות אלה אני חוזר מטקס סיום של קבוצת מרחב הכ"ח מחזור ל"ב (כן - 32 מחזורים!) טקס סיום מאוד מאוד מרגש, במהלכו חברי הקבוצה שיתפו בדרך שעשו. כל אחד ואחת מהם התקדמו, והם עשו זאת בקצב האישי שלהם וזזו מאיזור הנוחות ומהתקיעות.


למשל א. שינה למקום עבודה שכל כך רצה. אחרי שנים של תקיעות, רצון להתקדם וקשיים בריאותיים איתם נאלץ להתמודד. במהלך הקורס זה סוף סוף קרה, הכלים שקיבל עזרו לו לצאת מהתקיעות שאפיינה את חיו. ממש אושר אמיתי :)


משתתפת אחרת עשתה התמרה ובחירה גדולה בחיים כאשר התגברה על פחד שלא איפשר לה לנהוג למעלה מ 3 שנים!

מוזמנים לקרוא עוד על הדרך שלהם כאן: עדויות מקורס מרחב הכ"ח


כל כך התרגשתי לראות אותם בתדר גבוה, בטוחים בעצמם, זקופים, גאים ובנוכחות מלאה!

מודה על הזכות להעביר תהליכי עומק שכאלה קורס מרחב הכ"ח - המחזור הבא כבר מתגבש ובהרשמה מוקדמת יש הנחה (יש לקחת בחשבון שמספר המקומות מוגבל ולכן נרשמים כ-3-4 חודשים מראש)


אם מעניין אתכם לזוז מאיזור הנוחות ולבחור בחיים בגן עדן כאן ועכשיו דברו איתי ונצא למסע נפלא יחד הקורס מתקיים בזום ובצורה פרונטלית בפתח תקווה


קורס מרחב הכ"ח הסיליבוס המלא - כל הנושאים והכלים שתקבלו בקורס.Comments


תודה, נרשמת בהצלחה

bottom of page